Grupa “Żółwiki” na wycieczce w Iławie.

Dzieci z grupy Żółwiki wybrały się 6 maja  do Iławy na ponadczasowy spektakl pt.:”Kopciuszek”.

Podczas spektaklu przedszkolacy mogli zobaczyć  artystyczną wersję baśni, przedstawioną za pomocą piasku, światła i cienia w połączeniu z muzyką i nastrojowym głosem lektora powstały prawdziwe arcydzieła.

Na oczach dzieci, na bieżąco artyści wyczarowali piaskowe obrazy, wciągając  obecnych w przedstawianą historię, rozwijając  w widzach  wrażliwość, wyobraźnię, kreatywne myślenie i równocześnie  wspomagając kształcenie zdolności do koncentracji.

W drodze powrotnej z kina, grupa zatrzymała się na smacznym poczęstunku w restauracji McDonalds. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia, zobaczcie sami…

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki stojące przed budynkiem Kinoteatru w Iławie.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na fotelu w kinoteatrze.

IMG

Na zdjęciu dwie dziewczynki, siedzące w autobusie.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzące przy stoliku dzieci w restauracji McDonald

IMG

Przejdź do treści