Dzień Ziemi w Panterkach

22 kwietnia dzieci z grupy Panterki obchodziły Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia dzieci ubrane były w kolory naszej planety: zielonym i niebieskim. Przedszkolaki obejrzały film edukacyjny, dzięki któremu dowiedziały się, co trzeba robić, by być przyjacielem ziemi. Dzięki ilustracjom dzieci utrwaliły dobre zachowania służące przyrodzie i naszej planecie. Następnie segregowały śmieci, utrwalając dzięki temu do jakiego pojemnika należy włożyć plastik, szkło czy papier.

 

Chłopcy siedzą na podłodze, razem trzymają w dłoniach ilustrację, na której jest napis "Opuszczając pomieszczenie wyłącz światło".

Chłopcy siedzą na podłodze, razem trzymają w dłoniach ilustrację, na której jest napis “Opuszczając pomieszczenie wyłącz światło”.

Grupa dzieci pozuje do zdjęcia, każde dziecko trzyma w ręku papierowe koło - medal przyjaciela ziemi. W tle na tablicy multimedialnej jest ilustracji planety ziemi.

Grupa dzieci pozuje do zdjęcia, każde dziecko trzyma w ręku papierowe koło – medal przyjaciela ziemi. W tle na tablicy multimedialnej jest ilustracji planety ziemi.

Przejdź do treści