“Dzień Postaci z Bajek” w Panterkach

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest napis Dzień Postaci z Bajek.

4 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w grupie Panterki odbył się “Bajkowy Bal”. Na początku dzieci omawiały swoje ulubione bajki, rozwiązywały zagadki z latarką, układały duże puzzle, odgadywały tytuły bajek na podstawie atrybutów. W spotkaniu przedszkolaki wykorzystały książki, w które zostało wyposażone nasze przedszkole w ramach “Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Kolorowe i atrakcyjne publikacje uzmysłowiły dzieciom, że bohaterami bajek mogą być różne postacie: tata, wujek, pirat, niesforna dziewczynka czy zwierzęta: lisy, króliki a nawet robaczki. W “Bajkowym Balu” wzięli udział różni goście: Spidermani, Thor, Arielka, Bella, Elsa, Anna, pies Chase, kowboj, krówka, lew, smerf oraz Fred i Wilma. Były tańce, zabawy i wesoła atmosfera.

Czworo dzieci na podłodze układa duże puzzle.

Czworo dzieci na podłodze układa duże puzzle.

Dzieci wraz z panią stoją w kole.

Dzieci wraz z panią stoją w kole.

Dzieci siedzą na dywanie i oglądają książki.

Dzieci siedzą na dywanie i oglądają książki.

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest napis Dzień Postaci z Bajek.

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. W tle jest napis Dzień Postaci z Bajek.

Przejdź do treści