DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W GRUPIE „ŻÓŁWIKI”

IMG

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek dzieci z grupy „Żółwiki” wzięły udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach.

Był to dzień kolorowy i wesoły! Dzieci przebrały się w bajkowe stroje, uczestniczyły w konkursach i quizach. Wysłuchały fragmentów znanych bajek, a następnie rozpoznawały ich tytuły. Trafnie segregowały bajkowe rekwizyty oraz układały puzzle. Dzień ten przypomniał wszystkim , jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło naszym przedszkolakom dużo radości.

Zobaczcie sami – zapraszamy do galerii.

IMG

zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki, pozujące do wspólnego zdjęcia w przepięknych bajkowych kostiumach.

IMG

Zdjęcie przedstawia chłopca i dziewczynkę, trzymających wspólnie balon.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w bajkowym przebraniu, która układa puzzle.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci trzymające się za ramionka, które prowadzi Smerf do piosenki “Witajcie w naszej bajce”.