“Dzień Postaci z Bajek” – Panterki

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Przed nimi ustawiona jest fotobudka, do której przyczepione są postacie z bajki "Świnka Peppa".

Podczas poniedziałkowych zajęć przedszkolaki z grupy Panterki w ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek rozmawiały o bajkach i baśniach. Opowiadały o swoich ulubionych postaciach, opisywały ich wygląd, rozwiązywały zagadki których rozwiązaniem były różne tytuły. Ponadto dzieci utrwaliły wiadomości, że zarówno w bajkach czytanych jak i tych na ekranie bohaterami są zazwyczaj: księżniczki, wróżki, królewicze i przeróżne zwierzęta – rybki, pieski, kotki, świnki, słonie, itd.

Czworo dzieci siedzi na dywanie, na białej kartce każde z nich układa obrazek z puzzli.

Dwóch chłopców siedzi na dywanie. W rękach trzymają obrazki królewicza i krasnoludka z ułożonych przez siebie puzzli.

Dzieci pozują do zdjęcia. Na twarzach mają ubrane maski bohaterów bajek. W tle wykonana dekoracja z postaciami z bajek i napisem "Dzień Postaci z Bajek".

Dzieci pozują do zdjęcia. Na twarzach mają ubrane maski bohaterów bajek. W tle wykonana dekoracja z postaciami z bajek i napisem “Dzień Postaci z Bajek”.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Przed nimi ustawiona jest fotobudka, do której przyczepione są postacie z bajki “Świnka Peppa”.