Dzień Pluszowego Misia w Panterkach

W piątek 23 listopada dzieciaki do przedszkola przyniosły swoje ulubione misie. Przedszkolaki miło spędzili czas na wspólnej zabawie. Przedstawiały swoje misie, przytulanki miały różne kolory i imiona, m.in. Gucio, Stasiu, Rysiu, Teddy, itd. Następnie dzieci rozwiązywały zagadki obrazkowe i układały puzzle z misiem. Podczas zabawy z chustą animacyjną misie wysoko unosiły się falując na chuście. Dzieci z grupy Panterki wzięły również udział we wspólnej zabawie z innymi starszymi kolegami i koleżankami. Miś Kubuś Puchatek przedstawił dzieciom historię pluszowego misia, były również zagadki i szalona wspólna zabawa do skocznych melodii. Przedszkolaki na zakończenie świętowania otrzymali słodkie upominki.