Dzień Myszki Miki w grupie Niedźwiadki

IMG

Na całym świecie 18 listopada to dzień urodzin Myszki Miki. Wszystkie dzieci doskonale ją znają i kochają przede wszystkim za jej poczucie humoru ale i troskę o innych. Dzieci z grupy Niedźwiadki uczciły święto Miki poprzez m.in. wspaniałe stroje, wspólną zabawę w Klubie Myszki Miki, pracę plastyczną “Portet Minnie i Micky”. Nasze trzylatki obejrzały także pierwszą, czarno-białą bajkę z Myszką Miki.

IMG

Dzieci przebrane za Myszki Miki ustawione w rozsypce na dywanie, tańczą podnosząc wysoko ręce.

IMG

Pani wraz z dziećmi tańczy w kole

IMG

Grupka dzieci układa na dywanie puzzle XXL z wizerunkiem Myszki Minnie.

IMG

Chłopiec w stroju Myszki Minnie pozuje na czerwonym dywanie imitującym wybieg pokazu mody.

IMG

Dwaj chłopcy przebrani za Myszkę Miki pozują do zdjęcia w foto ramce.

IMG

Grupa dzieci ogląda bajkę, w rękach trzymają rożki z popcornem

 

Przejdź do treści