“Dzień Mamy i Taty” w Panterkach

Dziewczynka i chłopiec stoją z przodu, mówią wiersz do mikrofonu. Za nimi stoją pozostałe dzieci. Z tyłu znajduje się dekoracja na materiale.

15 czerwca salę Panterek odwiedzili rodzice. W części artystycznej dziewczynki i chłopcy zaprezentowali przedstawienie, a w nim były wiersze, piosenki i taniec. Składając życzenia podarowali mamie i tacie moc buziaków oraz wręczyli laurki, puchary i drzewka. Rodzice odszukiwali wśród wielu portret swojej rodziny, dla niektórych dorosłych nie było to łatwe zadanie. Dzieci wraz z rodzicami wzięli również udział w kilku zabawach integracyjnych. Dziękujemy rodzicom za mile spędzone popołudnie.

Bardzo wielu rodziców siedzi na krzesłach przy stolikach, oglądają występ swoich dzieci.

Rodzice z dziewczynką oglądają narysowany przez nią portret rodziny.

Rodzice z dziećmi na kolanach siedzą na krzesłach ustawionych w kole. W środku stoi chłopiec z mamą.

Rodzice z dziewczynką pozują do zdjęcia. W tle materiał z dekoracją.