“Dzień Mamy i Taty” – Panterki

Grupa dzieci ustawieni w jednym rzędzie prezentują wiersze rodzicom. W tle wisi dekoracja: napis i serce z kwiatów.

8 czerwca dzieci wraz z rodzicami odwiedzili Zagrodę Edukacyjną “Pszczółka w lesie” w Lubstynku. Spotkanie odbyło się z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieciaki zaprezentowały się na scenie prezentując rodzicom wiersze i piosenki. Obdarowali ich również uściskami, całusami i wykonanymi przez siebie serduszkami oraz laurkami. Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach malowania toreb prowadzonych przez właścicielkę “Pszczółki” panią Magdalenę Łupaczewską. Dzieci i ich rodzice miło spędzili czas na łonie natury. Przedszkolaki miały możliwość rozładowania swojej energii, zaś rodzice mieli szansę na wzajemną rozmowę i obserwację swoich pociech w kontaktach z rówieśnikami.

Grupa dzieci ustawieni w jednym rzędzie prezentują wiersze rodzicom. W tle wisi dekoracja: napis i serce z kwiatów.

Grupa dzieci ustawieni w jednym rzędzie prezentują wiersze rodzicom. W tle wisi dekoracja: napis i serce z kwiatów.

Dzieci wraz z rodzicami pozują do grupowego zdjęcia.

Dzieci wraz z rodzicami pozują do grupowego zdjęcia.

Duża grupa rodziców siedzi na ławkach wokół ogniska, smażą kiełbaski.

Duża grupa rodziców siedzi na ławkach wokół ogniska, smażą kiełbaski.

Rodzice i dzieci siedzą przy długim stole, malują farbami bawełniane torby.

Rodzice i dzieci siedzą przy długim stole, malują farbami bawełniane torby.

Przejdź do treści