Dzień Kobiet w Żółwikach

W grupie Żółwiki uroczyście świętowano dzień 8 marca – czyli Święto Kobiet. Wszyscy mali panowie tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a następnie wręczyli drobne upominki i kwiatki. Zajęcia upłynęły na rozmowach o naszych Kobietach i doszliśmy wspólnie do wniosku, że święto powinno trwać cały rok, bo Panowie powinni dbać o swoje Panie nie tylko w ten jeden dzień. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wszystkie przedszkolaki z okazji „Dnia Kobiet” przygotowały dla swoich mam wspaniałego kwiatka. Serdeczne podziękowania dla Pani Anny, Agnieszki, Renaty i Małgorzaty za pomoc przy organizacji święta.