Dzień Edukacji Narodowej

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas występu. Dzieci ustawione są w półkolu. Ubrane są w białe bluzeczki. Nad nimi widnieje dekoracja "Dzień Edukacji Narodowej".

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r.. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.👩‍🏫🧑‍🏫👩‍🏫
12 października 2023 roku w Przedszkolu Miejskim w Lubawie z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście.
W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Anita Grubalska-Brodawka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. ❤️🌻❤️
Mali artyści podziękowali w tym dniu, swoim ukochanym paniom za uśmiech, życzliwość, za opiekę i dobre rady.❤️🌻❤️
Część artystyczną przygotowała grupa Panterki pod kierunkiem wychowawcy Arlety Krzaczyńskiej. Za ciekawy i udany występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.👏👏👏
Na zakończenie uczestnicy uroczystości otrzymali drobne upominki.🌻🌻🌻
Brawo Panterki.❤️❤️❤️

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas występu. Dzieci ustawione są w półkolu. Ubrane są w białe bluzeczki. Nad nimi widnieje dekoracja “Dzień Edukacji Narodowej”.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynki podczas tańca z pomponami.

Zdjęcie przedstawia grupę Panterki, która przygotowała akademię wraz z wychowawcami.