DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 październik w przedszkolu to nie tylko Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. Świętuje więc cały personel Przedszkola Miejskiego w Lubawie. W tym roku grupa „Żółwiki” zaprezentowała swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane świeczniki. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia te dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.  Wzruszającą chwilą  było pożegnanie przechodzących na zasłużoną emeryturę Pań: Mariolę Nagórską, Urszulę Wiśnicką i Renatę Mania. Dyrekcja i nauczyciele podziękowali za wspólną pracę i życzyli przede wszystkim zdrowia oraz spełnienia marzeń.

Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Przejdź do treści