“Dzień Dziewczynek” w Motylkach

W naszej grupie obchodziliśmy „Dzień Dziewczynek”, nazywany też Międzynarodowym Dniem Dziewczyny. To mało jeszcze popularne święto zostało ustanowione w 2011 roku przez Zgromadzenie Narodowe ONZ i obchodzone jest rokrocznie 11 października.

W tym dniu, oprócz zaplanowanych zajęć nie zabrakło dobrej zabawy. Były wspólne konkurencje sprawnościowe, a później chłopcy popisywali się swoją sprawnością wykonując różne ćwiczenia, za które otrzymali brawa. Następnie złożyli dziewczynkom życzenia, odśpiewali 100 lat i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki oraz breloczki – motylki ufundowane przez rodziców. Dziękujemy!!!

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki, które biorą udział w konkurencji sportowej.

 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców, którzy biorą udział w konkurencji sportowej.

 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki niosące piłeczki na krążku.

 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i chłopca niosących piłeczkę na krążku.

 

Zdjęcie przedstawia dziewczynki siedzące na krzesełkach, w wiankach na głowie, które trzymają laurki i breloczki.

 

Zdjęcie przedstawia dziewczynki z prezentami siedzące na krzesełkach. Za nimi stoją czterej koledzy, a pozostali siedzą przed dziewczynkami.

Przejdź do treści