“Dzień Babci i Dziadka” – Panterki

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. Dzieci przebrane są za bałwanki: mają białe spodnie i bluzi, czarne kropki na bluzce, czarny kapelusz na głowie i kolorowy szal na szyi. W tle wisi zimowa dekoracja.

Przedszkolaki z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowany przedstawienie pt: “Bałwanków gromadka”. Ponadto wykonały też upominki dla swoich babć i dziadków: serca z masy solnej i kwiatki z papieru.

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. Dzieci przebrane są za bałwanki: mają białe spodnie i bluzi, czarne kropki na bluzce, czarny kapelusz na głowie i kolorowy szal na szyi. W tle wisi zimowa dekoracja.

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do grupowego zdjęcia. Dzieci przebrane są za bałwanki: mają białe spodnie i bluzki, czarne kropki na bluzce, czarny kapelusz na głowie i kolorowy szal na szyi. W tle wisi zimowa dekoracja.

Dziewczynka prezentuje wykonane przez siebie upominki dla babci i dziadka: kwiatka i serca z masy solnej w słoiku. W tle wisi dekoracja.

Dziewczynka prezentuje wykonane przez siebie upominki dla babci i dziadka: kwiatka i serca z masy solnej w słoiku. W tle wisi dekoracja.

Przejdź do treści