DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „ŻÓŁWIKI”

15 stycznia 2024 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Żółwiki zaprezentowały swoim Kochanym Babciom i Dziadkom przedstawienie Jasełkowe pod tytułem ” Cud Nocy Betlejemskiej”. Jasełka zachwyciły dziadków i babcie, dzieci były przejęte a widzowie wzruszeni. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków! Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania.

Kochana Babciu ! Kochany Dziadku!

Życzymy Wam wszystkiego co w życiu jest  najlepsze i najpiękniejsze,

dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni.

Szczególne podziękowanie składam Oddziałowej Radzie Rodziców: paniom. Monice, Marii, Annie, które zaangażowały się w przygotowanie tej uroczystości.

 

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w stroju aniołka pozująca do pamiątkowego zdjęcia ze swoimi dziadkami.

a

Zdjęcie przedstawia chłopca w stroju pasterza pozującego do pamiątkowego zdjęcia ze swoimi dziadkami.

IMG

Zdjęcie przedstawia taniec aniołków z lampionami.

IMG

Na zdjęciu dziadkowie siedzący przy stoliku.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci w strojach jasełkowych .

IMG

Babcie i Dziadkowie siedzący przy stoliku

Dziewczynka w stroju aniołka z babcią.

IMG

Chłopiec w stroju króla z dziadkami.

IMG

Chłopiec w stroju “lubawskim” ze swoimi babciami.

 

Przejdź do treści