Dzień Babci i Dziadka w grupie Żółwiki

IMG

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Z tej okazji grupa „Żółwiki” przygotowała piękny program artystyczny. Były wzruszające wiersze i piosenki i  wesołe tańce !

Występy artystyczne maluchów podbiły serca publiczności. Oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki i słodkiego buziaka, a rodzice przygotowali na tę uroczystość pyszny poczęstunek.

Dziękuje wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświetnienie tej uroczystości.

Zdjęcie przedstawia tańczące z kolorowymi pomponami dzieci do utworu ‘Mamma Maria”.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki, które recytują wierszyk dla babci i dziadka. W rękach trzymając upominek – kolorowe kwiatki.

IMG

Zdjęcie przestawia dzieci trzymające czerwone balony – serca .