Dzieci z grupy Żółwiki poznają zawody rodziców- pośrednik pracy

W dniu 18 października dzieci z grupy Żółwiki odwiedziły Powiatowy Urząd Pracy w Lubawie. Celem wizyty było poszerzenie wiedzy oraz zainteresowań dzieci na temat wybranych zawodów rodziców, jak również poznanie funkcjonowania Urzędu. Na początku wizyty dzieci zostały przywitane przez Pana Dariusza – tatę Karola, który na co dzień wykonuje zawód “Pośrednika pracy”, jak również Panią Lucynkę – pracownika Urzędu Pracy. Żółwiki z zaciekawieniem przyglądały się i słuchały na czym polega praca w takim urzędzie. Pan Dariusz oprowadził również “Żółwiki” po wszystkich pomieszczeniach, a na koniec zaprosił na słodki poczęstunek. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.

Przedszkolaki serdecznie podziękowały panu Dariuszowi i Pani Lucynie za miłe przyjęcie, możliwość poznania sposobu realizowania zadań przez Urząd Pracy i poświęcony czas.Życzymy zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, sukcesów oraz cennych inicjatyw.