Drodzy Rodzice馃尭馃尭馃尭!

聽聽聽聽 Je艣li marzycie o tym, by wasze dziecko bezpiecznie i atrakcyjnie sp臋dza艂o czas na placu zabaw, zapraszamy do naszego przedszkola馃槉!

Nasz ogr贸d przedszkolny to przyjazna, bezpieczna strefa zabaw i odpoczynku dla dzieci. S膮 w nim pi臋kne drzewa, krzewy i wspania艂a g贸rka, na kt贸rej zim膮 zje偶d偶amy na sankach. Znajdziecie w nim tak偶e karuzel臋-kr臋cio艂ka, hu艣tawki (dla dzieci m艂odszych i starszych), zje偶d偶alnie, domki do zabaw tematycznych聽i piaskownice. Ogr贸d wyposa偶ony jest r贸wnie偶 w bramki do gry w pi艂k臋 no偶n膮, du偶e trampoliny, wspania艂e wie偶e z ruchomymi mostami i siatkami do wspinania. Dla dzieci najm艂odszych s膮 bezpieczne, plastikowe urz膮dzenia.

Powstaje 聽艣cie偶ka sensoryczna sk艂adaj膮ca si臋聽 z cz臋艣ci wype艂nionych r贸偶nymi materia艂ami. Powsta艂 k膮cik warzywny, w kt贸rym wsp贸lnie siejemy i obserwujemy wzrost warzyw. Mamy oaz臋 dla ptak贸w, nie zapominamy 聽

o owadach, dla nich r贸wnie偶 mamy domek, kt贸ry zapewnia r贸偶nym gatunkom bezkr臋gowc贸w schronienie i mo偶liwo艣膰 budowy gniazd.

Przejd藕 do tre艣ci