Delfinki w Warmińskiej Krainie Mikołaja w Olsztynie

IMG WA

29 listopada Delfinki wybrały się na wycieczkę do Warmińskiej Krainy Mikołaja w Olsztynie.

Na miejscu miały okazję obejrzeć multimedialną bożonarodzeniową opowieść oraz pokaz zdobienia bombek. Następnie Delfinki uczestniczyły w warsztatach zdobienia i tworzenia własnych bombek oraz wykonały ozdoby choinkowe z masy porcelanowej. Atrakcją również było wysłanie własnego listu do Mikołaja wspólna zabawa choinkowa oraz spotkanie z Mikołajem. Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia.

Kilkoro dzieci wrzuca swój list do skrzynki do św. Mikołaja.

Kilkoro dzieci pozuje do zdjęcia z dmuchanym dużym bałwanem.

Dzieci uczestniczą w warsztatach zdobienia bombek.

IMG WA

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie wokół Mikołaja

Zdjęcie przedstawia dzieci wykonujące ozdoby choinkowe z masy porcelanowej.

Przejdź do treści