Delfinki w Ochotniczej Straży Pożarnej

Dzisiaj Delfinki wybrały się z wizytą do Ochotniczej Staży Pożarnej. Na początek zwiedziły nowo wybudowany budynek w którym mieszczą się szatnie, kuchnia, sala konferencyjna, pralnia itp. Największe zainteresowanie wzbudziły wozy strażackie. Dzieci mogły je z bliska oglądać oraz podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przez chwilę wszyscy uczestnicy wycieczki mogli poczuć się jak strażacy wsiadając do wozu. Za ciekawe i miłe spotkanie dzieci wręczyły podziękowanie. Po wizycie w straży dzieci przyznały, że ten zawód chociaż jest niebezpieczny to bardzo im się podoba. Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

Jeszcze raz składamy podziękowania dla Pana Pawła Osmańskiego i Pana Ossowskiego.

Przejdź do treści