“Biedronki” i ” Reniferki” z wizytą na Komisariacie Policji

p
W minionym tygodniu przedszkolaki z grup “Reniferki”🦌 i “Biedronki”🐞 realizowały tematykę “Ruch uliczny” i odwiedziły Komisariat Policji w Lubawie👮‍♂️🚔Celem wizyty było poznanie pracy policjanta oraz zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa na drodze, jak nie stać się ofiarą wypadku i jak właściwie przechodzić przez przejście dla pieszych. Ważnym elementem tego spotkania było praktyczne przechodzenie przez jezdnię. Dzieci wykazały się dużą znajomością przepisów, wiedziały jak bezpiecznie poruszać się po drodze i jak bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni. Dowiedziały się również, jak ważne są odblaski i korzystanie z nich.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas pracownikom Komisariatu.
pp

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci stojącą przy przejściu dla pieszych i słuchającą zasad bezpiecznego przechodzenia przez ulicę.

ppp

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci przechodzącą przez przejście dla pieszych.

pppp

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci zwiedzających komisariat.

Przejdź do treści