Bezpieczny przedszkolak – spotkanie z policjantami

Dzieci z grupy Żółwiki i Niedźwiadki zaprosiły do siebie specjalnych gości. Mianowicie do sali maluchów zawitali policjanci z Komisariatu Policji w Lubawie. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat bezpiecznego zachowania się w przedszkolu i ogrodzie przedszkolnym oraz zasad prawidłowego poruszania się po ulicy.

Najmłodsze przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały i ochoczo odpowiadały na pytania zadawane przez zaproszonych gości. Pani policjantka przybliżyła dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu i przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Na pamiątkę spotkania przedszkolacy otrzymali kolorowanki. Żółwiki i Niedźwiadki serdecznie dziękują za miłe odwiedziny.