“Bal karnawałowy” w grupie Motylki

Copy
Bal karnawałowy to jedna z ulubionych uroczystości przedszkolaków, która wpisana w kalendarz naszego przedszkola. Do naszej udekorowanej sali dzisiaj przybyły różne kolorowe i uśmiechnięte postacie. Bawiliśmy się przy skocznej muzyce i uczestniczyliśmy w zabawie znikające krzesło i piłeczka na łyżeczce. Dzień upłynął nam w radosnym nastroju i będziemy go miło wspominać. Dziękujemy Rodzicom za pomysłowe stroje.
Copy

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z wychowawczynią w strojach karnawałowych na tle dekoracji karnawałowej z napisem- Bal. 

Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynki prezentujące swoje stroje karnawałowe. 

Copy

Zdjęcie przedstawia chłopców w strojach karnawałowych. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i chłopca niosących na łyżeczce piłeczkę. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i chłopca niosących piłeczkę na łyżeczce.

Przejdź do treści