Aktywności “Kangurków”

Dzieci siedzą w kółeczku i wpatrują się w tablicę demonstracyjną przedstawiającą kurnik, którą trzyma nauczycielka.
Wtorkowy dzień przyniósł najmłodszym dzieciom dużo radości pod kątem nauki👩‍🏫 oraz zabawy🤸 na placu zabaw. Pierwszą część dnia “Kangurki” spędziły na rozpoznawaniu oraz rozróżnianiu na tablicach demonstracyjnych stworzeń hodowlanych, wiejskich, domowych, wodnych, a także pór roku. Przy użyciu pomocy dydaktycznych poznały też mieszkańców kurnika🐔. Następnie wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego, aby wykorzystać piękną, słoneczna pogodę🕶. Dzieci były zachwycone🧡💚

Chłopiec i dziewczynka siedzący na podłodze wskazują elementy wsi na kolorowej stronie znajdującej się w wyprawce.

Dziewczynka w różowej koszulce wskazuje zwierzę na tablicy demonstracyjnej umieszczonej na podłodze.

Uśmiechnięta dziewczynka w niebieskiej kurtce, buja się na "koniku".

Uśmiechnięta dziewczynka w niebieskiej kurtce, buja się na “koniku”.

Chłopiec w czerwonej czapce z daszkiem, bawi się na ruchomym mostku, jest to element placu zabaw.

Trójka dzieci siedzi w małym domku na placu zabaw w ogrodzie.