Akcja Czyste jeziora i rzeki – Delfinki

Korzystając z pięknej pogody Delfinki włączyły się dziś do Akcji Czyste Jeziora i Rzeki organizowanej przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa pod patronatem Starosty. Tegoroczna akcja zorganizowana została już po raz 22 przez Starostwo Powiatowe w Iławie. Hasło przewodnie brzmi:”Zbieraj – Segreguj – Odzyskuj”.

Delfinki wyposażone w rękawiczki i worki dzielnie oczyszczały tereny zielone w pobliżu przedszkola. Brawo przedszkolaki!!!

Dzieci pozują do zdjęcia w założonych rękawiczkach jednorazowych do sprzątania w plenerze.

Dzieci zbierają z trawnika odpady za pomocą rękawiczek.

Dzieci stojąc pod drzewem pozują do zdjęcia trzymając worek na odpady zmieszane podczas akcji Czyste Jeziora i Rzeki.

Dziewczynka i chłopiec stojąc pod drzewem pozują do zdjęcia trzymając worki na odpady – papier i plastik.