Akademia z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja

Zdjęcie przedstawia grupę Tygryski pozująca do zdjęcia wraz z wychowawcami i panią wicedyrektor. Wszyscy ubrani są w białe koszule i mają przypięte kotyliony. Na dekoracji widnieje napis Święto Konstytucji 3 Maja.

Dnia 27 oraz 28 kwietnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta akademia poświęcona 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Akademia przygotowana została przez grupę Tygryski pod okiem wychowawcy Arlety Krzaczyńskiej.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Dzieci słowem i pieśnią przybliżyły kolegom wydarzenia związane z uchwaleniem tej Ustawy Rządowej.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Celem występu było kształtowanie już od najmłodszych lat poczucia przynależności narodowej. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie a Tygryskom gratulujemy pięknego występu.🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Zdjęcie przedstawia grupę Tygryski pozująca do zdjęcia wraz z wychowawcami i panią wicedyrektor. Wszyscy ubrani są w białe koszule  i mają przypięte kotyliony. Na dekoracji widnieje napis Święto Konstytucji 3 Maja.

Zdjęcie przedstawia przedszkolaków zaproszonych na występ wraz z paniami, którzy stojąc na baczność śpiewają Hymn Polski.

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców,którzy recytują swojej wiersze do mikrofonu.

Zdjęcie przedstawia grupę Tygryski recytując wiersz "Wiwat, wiwat 3 Maj". Dzieci na hasło wiwat unoszą ręce do góry.

Zdjęcie przedstawia grupę Tygryski recytując wiersz “Wiwat, wiwat 3 Maj”. Dzieci na hasło wiwat unoszą ręce do góry.