NASZE PRZEDSZKOLE SZANSĄ DZIECI NA SUKCES

Przedszkole Miejskie w Lubawie – miejsce tętniące radością, gdzie dziecko może aktywnie i twórczo spędzić czas. Nowoczesne, przestronne i czyste wnętrza dają możliwość swobodnych zabaw.

• Spełniamy wymogi Ministra Edukacji Narodowej zgodne z przepisami oświatowymi.
  • Bezpieczeństwo jest naszym zadaniem priorytetowym. Przedszkole jest wyposażone w nowoczesny system bezpieczeństwa (monitoring, blokady drzwiowe, domofon, automatyczne bramy wjazdowe).

Zapewniamy:

– możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych z wykorzystaniem technik komputerowych: tablice interaktywne w każdej sali, zabawy z użyciem magicznych dywanów

– pełną pomoc psychologiczno-pedagogiczną

– pracę z dzieckiem zdolnym

– wyposażenie sal w atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne

– bezpieczne zabawy w ogrodzie przedszkolnym

– szeroką gamę zajęć dodatkowych (taniec, rytmika, gimnastyka korekcyjna, język niemiecki i język angielski, zajęcia plastyczne, sportowe i muzyczne)

–  wartościowe posiłki skomponowane przez dietetyka zgodne z normami     żywieniowymi

W każdej grupie opiekę nad dziećmi sprawuje nauczyciel i pomoc nauczyciela.

W naszym przedszkolu dziecko czuje się bezpiecznie, a My czuwamy nad jego rozwojem.  Zapraszamy Rodziców i Dzieci!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Lubawie

Magdalena Pankowska