Spotkanie wigilijne – Żółwiki

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w grupie “Żółwiki” odbyło się spotkanie wigilijne. W części artystycznej dzieci zaprezentowały przygotowane tańce integracyjne, recytowały wierszyk, śpiewały piosenki o tematyce świątecznej. Następnie maluchy z rodzicami dekorowali pierniczki. Oczywiście każdy przedszkolak  musiał posmakować polukrowane ciasteczko. Spotkanie zakończyło się małym poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Pierwsze wigilijne spotkanie w grupie 3-latków przebiegło w miłej świątecznej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.