Rules in English classes! Grupa ‘Motylki’

Rules in English classes! Grupa 'Motylki'
IMG

Na zajęciach języka angielskiego🇬🇧 obowiązują pewne zasady❗‼️ Każda z grup ma takie same zasady. Tym razem z przyjemnością zaprezentują Państwu Nasze zasady dzieci z grupy ‘Motylki’🦋🦋🦋. Przyjacielem języka angielskiego jest pudełko zwane ‘Play Box’📦. To właśnie on pomaga Nam zapamiętać, jakie zasady obowiązują na języku angielskim. Nasze zasady to:

‘legs 🦵🦵crossed’ – nóżki na kokardkę;

‘eyes👀 are looking’ -oczka patrzą na Panią;

‘ears👂👂are listening’ – uszka słuchają Pani;

‘hands ✋✋are still’ – rączki na kolanach;

‘lips 👄are zipped’ – buźki na kłódki.

Aby utrwalić zasady, dzieci miały zadanie pokolorować Play Box’a na karcie pracy.

IMG

Na zdjęciu znajdują się dwie dziewczynki, które prezentują swoje prace. Na karcie pracy znajduja się zasady obowiązujące na zajęciach języka angielskiego.

IMG

Tym razem swoją twórczość prezentują chłopiec i dziewczynka.
Swoje prace trzymają w rączkach, uśmiechając się od ucha do ucha. W tle jest tablica interaktywna, na której widnieje napis ‘ENGLISH’.