Opis grupy “Słowiki”

Cześć, to my – choć dopiero niedawno się poznaliśmy, to już uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek.  Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek.  Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej  samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem.  Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam  mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

• Uczymy się
  • Śpiewamy