Opis grupy „Żółwiki”

„Żółwiki” to jedna z najmłodszych grup w przedszkolu. Uczęszczają do niej dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat. Pod czujnym okiem pań: Malwiny Szefler, Agaty Rolki i Elżbiety Brdękiewicz maluchy poznają znaczenie powiedzenia: „nauka przez zabawę”.

Codzienne spotkania w naszej sali pozwalają nam poznać przedszkole, nasze Panie i rówieśników. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Uczymy się dbać o nasze zabawki i porządek w sali. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, by poznać wiele ciekawych rzeczy. Rozwijamy swoje nawyki i umiejętności samoobsługowe mimo, iż dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie. Ponadto uczymy się tańczyć, śpiewać, malować i kolorować. Lubimy zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu.

• Uczymy się
  • Poznajemy
  • Bawimy się
  • Tańczymy
  • Malujemy
  • Spacerujemy

Szczegóły grupy

Wiek grupy
3-4 lata
Liczebność grupy
25 dzieci

Zajęcia grupy

W tym miejscu dokładnie poznasz plan zajęć grupy.