Opis grupy „SŁONIKI”

„Słoniki” to wesoła grupa, która lubi spędzać miło czas. Dziecimnajczęściej bawią się w kąciku kuchennym, układają klocki, rysują i opowiadają sobie ciekawe historie. Ogromną radość sprawiają im również spacery na terenie ogrodu przedszkolnego i zabawy na świeżym powietrzu. Chętnie biorą udział w zajęciach ruchowych, muzycznych i plastycznych. „Słoniki” dużą uwagę poświęcają na kształcenie umiejętności samoobsługowych – bardzo dobrze sobie z tym radzą. Wszystkie ich działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. W przedszkolu czują się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi im nowe pozytywne wrażenia. Krótko mówiąc – nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

• Uczymy się
  • Śpiewamy
  • Bawimy się
  • Tańczymy
  • Malujemy

Szczegóły grupy

Wiek grupy
5-6 lat
Liczebność grupy
20 Dzieci

Wypowiedź rodziców na temat grupy

Mój syn Filip uczęszcza do Miejskiego przedszkola w Lubawie. Przedszkole jest warte polecenia rodzicom. Dzieci mają mnóstwo różnorodnych zajęć, przez które rozwijają swoje zainteresowania.

Wszystkim pracownikom zależy na tym, by dziecko i rodzic był zadowolony. Jestem pod wrażeniem zmian jakie nastąpiły po remoncie, jak również zaangażowania ze strony wychowawców. Mój syn w Przedszkolu jest pod dobrą opieką i chętnie wraca do „Słoników ” każdego dnia.

mama Sylwia

Wypowiedź rodziców na temat grupy

Cieszy nas bardzo to z jaką radością nasza córka zostaje w przedszkolu. Uwielbia się bawić, rysować, uczyć i oczywiście swoją Panią. Jesteśmy pewni, że zostawiamy nasze dziecko pod dobrą opieką.

rodzic Mai