Opis grupy „PANTERKI”

Panterki to grupa wesołych sześciolatków, która swoją siedzibę ma w budynku Szkoły Podstawowej. Nasza grupa to 19 dziewczynek i 7 chłopców i właśnie znaczna przewaga dziewczynek sprawia, że jesteśmy bardzo „rozgadani”.  Uwielbiamy zabawy plastyczne, muzyczne, konstrukcyjne i oczywiście ruchowe, szczególnie na świeżym powietrzu. Każda forma zabawy jest dla Panterek doskonałą możliwością zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, czyli nauki. A nauka  przychodzi nam z łatwością, wszyscy potrafimy przeczytać proste wyrazy i zdania, a prawie połowa  z nas potrafi czytać całościowo. Panterki to wspaniali matematycy,  dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 to dla nas prawdziwa frajda. Wiemy jak dbać o środowisko i jak powstaje tęcza, po prostu Panterki to mądre dzieciaki.

• Uczymy się
  • Poznajemy
  • Bawimy się
  • Tańczymy