Opis grupy “NIEDŹWIADKI”

W naszej grupie są dzieci 5 i 6 – letnie. Wszyscy świetnie bawimy się   uczymy się akceptacji, tolerancji i empatii, wzajemnie sobie pomagamy.

Każdy dzień wypełniony jest zabawami i zajęciami.  Naszym wychowawcą jest pani  Dorota Żmudzińska a  o porządek w sali dba pani Ela Kępkowska.

Lubimy zabawy przy muzyce, malowanie, zabawy na powietrzu. Każdy dzień to nowe przyjaźnie, nowe przygody i doświadczenia. Lubimy nasze przedszkole i chętnie do niego chodzimy.

• Uczymy się
  • Śpiewamy
  • Bawimy się
  • Spacerujemy
  • Malujemy

Szczegóły grupy

Wiek grupy
5-6 lat
Liczebność grupy
25 Dzieci

Wypowiedź rodziców na temat grupy

MOJA CÓRKA WIKTORIA MA 6 LAT I UCZĘSZCZA DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO W LUBAWIE.CÓRKA JEST W GRUPIE HIPOPOTAMKI A WYCHOWAWCĄ JEST PANI DOROTA, CHĘTNIE I Z RADOŚCIĄ IDZIE DO PRZEDSZKOLA, BARDZO DOBRZE CZUJE SIĘ W GRUPIE ZAWSZE ,CIEPŁO MÓWI O SWOJEJ PANI ,JA JAKO RODZIC JESTEM ZADOWOLONA ZE  WSPÓŁPRACY Z  PANIĄ DOROTĄ. PRZEDSZKOLE CIĄGLE SIĘ ZMIENIA I MODERNIZUJE MOIM SKROMNYM ZDANIEM WYGLĄDA TO WSZYSTKO BARDZO POZYTYWNIE.

POZDRAWIAM    MAMA WIKI