Opis grupy “Niedźwiadki”

Jesteśmy wesołą i pełną pomysłów grupą “Niedźwiadki”. Chociaż wiele rzeczy jest dla nas nowych, to z ciekawością poznajemy przedszkolne zasady i zwyczaje. Coraz chętniej bierzemy udział w zabawach i zajęciach. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, ładnie mówić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o porządek. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Bardzo lubimy bawić się w “dom”, układać puzzle i różne konstrukcje. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam to już coraz lepiej. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

• Uczymy się
  • Śpiewamy
  • Bawimy się
  • Tańczymy
  • Malujemy

Szczegóły grupy

Zajęcia grupy

W tym miejscu dokładnie poznasz plan zajęć grupy.