English 🇬🇧is fun😁

IMG

English 🇬🇧is fun😁

⬇️⬇️⬇️⬇️

Przedszkolne zasady są bardzo ważne❗ Dzieci👦👧 uczą się dzięki nim funkcjonowania w odmiennym niż domowym środowisku, współpracy w grupie oraz ogólnych obowiązujących norm. Ich jasne określenie i konsekwentne przestrzeganie pozwalają zaprowadzić w grupie ład i porządek. Na zajęciach języka angielskiego🇬🇧 obowiązują następujące zasady:

Eyes 👀are looking

Ears 👂👂 are listening

Lips🤐 are zipped

Line up

Hands up🙋‍♂️🙋

Hands are still

Legs are crossed

Speak English🇬🇧

Zapraszamy do galerii. Wszystkie dzieci z grupy ‘Niedźwiadki’🐻🐻, ‘Panterki’🐆🐆, ‘Papużki’🦜🦜, ‘Kangurki’🦘🦘, ‘Pingwinki’🐧🐧, ‘Reniferki’🦌🦌, ‘Delfinki’🐬🐬 i ‘Słoniki’ 🐘🐘potwierdziły własnym podpisem, tzn. odciskiem palca, zapoznanie się z zasadami oraz ich stosowanie w przestrzeni przedszkolnej☺️.

Zdjęcie ukazuje dziewczynkę, która potwierdza własnym podpisem, tzn. odciskiem palca (z farbą), zapoznanie się z zasadami oraz ich stosowanie w przestrzeni przedszkolnej☺️.

Zdjęcie ukazuje dziewczynkę, która potwierdza własnym podpisem, tzn. odciskiem palca (z farbą), zapoznanie się z zasadami oraz ich stosowanie w przestrzeni przedszkolnej☺️.

Dzieci z grupy 'Papużki'🦜🦜w sali przedszkolnej prezentują zasady obowiązujące na zajęciach języka angielskiego.

Dzieci z grupy ‘Papużki’🦜🦜w sali przedszkolnej prezentują zasady obowiązujące na zajęciach języka angielskiego.

 

 

Przejdź do treści