Dzie艅聽 Dinozaura馃 w grupie Reniferki

inbound

Dzie艅 dinozaura to wspania艂a okazja, aby promowa膰 wiedz臋 na temat tych niezwyk艂ych gad贸w. Ju偶 od rana przedszkolaki ogl膮da艂y przyniesione przez siebie zabawki. Dzieci dowiedzia艂y si臋 te偶 kim jest paleontolog i czym si臋 zajmuje. Uczestniczy艂y w wielu dino-zabawach takich jak: chodzenie po 艣ladach dinozaur贸w, poszukiwanie dino-skamielin itp. Najwi臋ksz膮 atrakcj膮 okaza艂a聽 si臋 wizyta dinozaura i wybuchy wulkan贸w. Ka偶dy otrzyma艂 pami膮tkowy magnes w kszta艂cie dinozaura.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci wycinaj膮cych puzzle z dinozaurami.

inbound

Zdj臋cie przedstawia dw贸ch ch艂opc贸w szukaj膮cych szkieletu dinozaura w m膮ce.

inbound

Zdj臋cie przedstawia grup臋 dzieci obserwuj膮cych do艣wiadczenie “wybuch wulkanu”.

inbound

Zdj臋cie przedstawia ch艂opca id膮cego po 艣ladach dinozaura.

Przejd藕 do tre艣ci