Day: 4 września 2021

Tygryski-pierwsze dni w przedszkolu

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się wspólnie przy użyciu chusty animacyjnej.
W grupie Tygryski pierwsze dni w przedszkolu dzieci spędziły uczestnicząc w zabawach muzyczno-ruchowych,🎸🪘🎷 dzięki którym doskonaliły poczucie rytmu oraz kształtowały wrażliwość muzyczną🎶🎶,ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Podczas kolorowania patrona naszej grup

Panterkowe zabawy w nowym roku

Na zdjęciu znajdują się 3 dziewczynki. Siedzą na podłodze, trzymają w rękach zabawki.
Wakacje się skończyły i do przedszkola czas . Panterki z radością powitały swoją nową salę . Nie mają czasu na nudę. Wspólny czas spędzają na zabawie: autkami, torem samochodowym, klockami, lalkami, itd. Zabawa nigdy się nie kończy. Czekamy na kolejne dni wspólnej zabawy.