Tygryski-pierwsze dni w przedszkolu

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się wspólnie przy użyciu chusty animacyjnej.

W grupie Tygryski pierwsze dni w przedszkolu dzieci spędziły uczestnicząc w zabawach muzyczno-ruchowych,🎸🪘🎷 dzięki którym doskonaliły poczucie rytmu oraz kształtowały wrażliwość muzyczną🎶🎶,ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Podczas kolorowania patrona naszej grupy “Tygryska” dzieci rozwijały sprawność manualną. Nasza kolorowa sala🟥🟧🟨🟩🟦,wspaniali koledzy i koleżanki👫🧑‍🤝‍🧑 za tym z pewnością tęsknił każdy Tygrysek 🐯🐯🐯.Jak to dobrze,że znów jesteśmy w przedszkolu.😄😄😄

Chłopcy w sali przedszkolnej bawią się klockami typu"wafle".

Chłopcy w sali przedszkolnej bawią się klockami typu”wafle”.

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców tworzących budowle z klocków magnetycznych.

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców tworzących budowle z klocków magnetycznych.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się wspólnie przy użyciu chusty animacyjnej.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się wspólnie przy użyciu chusty animacyjnej.

Przejdź do treści