Panterkowe zabawy w nowym roku

Na zdjęciu znajdują się 3 dziewczynki. Siedzą na podłodze, trzymają w rękach zabawki.

Wakacje się skończyły 🌞 🏖 i do przedszkola czas 🏫 👩‍🏫. Panterki z radością powitały swoją nową salę 😃. Nie mają czasu na nudę. Wspólny czas spędzają na zabawie: autkami🚗, torem samochodowym, klockami, lalkami, itd. Zabawa nigdy się nie kończy. Czekamy na kolejne dni wspólnej zabawy.

Na zdjęciu troje dzieci układają puzzle przy stoliku.

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców, którzy się uśmiechają. Przed dziećmi stoją samochody zabawkowe.

Na zdjęciu chłopiec pozuje do zdjęcia. Przed nim znajduje się zabawkowa ciężarówka. W tle są inne dzieci.

Zdjęcie przedstawia trójkę dzieci siedzących na podłodze. W koło nich znajdują się różne zabawki.