Day: 20 września 2021

“Dzień Przedszkolaka” – Panterki

Grupa dzieci i osoby w bajkowych strojach: Elsy, Anny i Olafa pozują do zdjęcia. W tle na ścianie wisi napis "Dzień Przedszkolaka" oraz kolorowe balony.
20 września w grupie Panterki dzieci obchodziły swoje święto. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka panował bardzo radosny nastrój. Podczas wspólnych tańców i zabaw z balonami dzieci miło spędziły czas, a każdy uczestnik zabawy otrzymał “Medal Dzielnego Przedszkolaka”

Dzień Przedszkolaka – Papużki

IMG
Dzień Przedszkolaka 🦜🦜👧🧒- Papużki 20 września jest dniem szczególnym dla przedszkolaków to właśnie tego dnia obchodzą swoje święto. Papużki hucznie je obchodziły🥳: uczestniczyły we wspólnej zabawie💃🕺, konkursach i grach zespołowych🏃‍♀️🏃. Nie zabrakło

Panterki i bezpieczeństwo na drodze

Chłopiec wskazuje palcem na kolor żółty na papierowym sygnalizatorze świetlnym. W tle są dzieci. Wszyscy siedzą na dywanie.
W grupie Panterki dzieci utrwalały wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę, jakie kolory są na sygnalizatorze świetlnym. Przy okazji zajęć doskonaliły umiejętność przeliczania, usprawniały koordynację wzrokowo-ruchową,  ćwiczy