Majowe święta- Słoniki

IMG Copy

W grupie Słoniki z okazji zbliżających się majowych świąt wykonaliśmy własnoręcznie flagi Polski. Obejrzeliśmy film edukacyjny “Święta majowe”, które przybliżyły nam obchody 1 maja- Święta Pracy, 2 maja – Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zaśpiewaliśmy wspólnie hymn narodowy i obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez dzieci z grupy Tygryski na temat Konstytucji 3 Maja. Dzisiaj było patriotycznie.

IMG Copy

Dzieci stoją śpiewają hymn narodowy.

IMG Copy

Dwóch chłopców z flagami w ręce prezentuje flagę i godło Polski.

IMG Copy

Trzy dziewczynki z fagami w ręce prezentują  symbole narodowe- flagę, godło i tekst hymnu narodowego.

IMG Copy

Trzy dziewczynki trzymają wazon z flagami narodowymi.

IMG Copy

Dwie dziewczynki trzymają w ręce flagi i prezentują planszę z symbolami narodowymi: flagą, godłem i tekstem hymnu narodowego.

Przejdź do treści