Reniferki – mali patrioci.

Zdjęcie przedstawia siedzące dzieci wokół godła Polski - pracy wykonanej wspólnie.

Dzisiaj dzieci z okazji zbliżających się obchodów ustanowienia Konstytucji 3 Maja przyszły do przedszkola w strojach biało-czerwonych. Wspólnie obejrzeliśmy akademię przygotowaną przez grupę Tygryski, zaśpiewaliśmy hymn narodowy oraz wykonaliśmy godło Polski- praca wspólna. Zapraszamy do galerii.

Zdjęcie przedstawia siedzące dzieci wokół godła Polski – pracy wykonanej wspólnie. Dzieci są ubrane na biało – czerwono.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci, które pracują przy stolikach w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy - godła Polski.

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci, które pracują przy stoliku w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy – godła Polski.

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki, które pracują przy stolikach w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy - godła Polski.

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki, które pracują przy stoliku w parze. Zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy – godła Polski.

Zdjęcie przedstawia sześcioro dzieci, które pracują przy stolikach w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy - godła Polski.

Zdjęcie przedstawia sześcioro dzieci, które pracują przy stoliku w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy – godła Polski.

Zdjęcie przedstawia czwororo dzieci, które pracują przy stolikach w parach. Dzieci zamalowują odpowiednie pole na kartce na czerwono do wspólnej grupowej pracy - godła Polski.

Zdjęcie przedstawia godło Polski - pracę zbiorową wykonaną przez dzieci w parach. Praca zrobiona jest z dwunastu części - kartek, które po złączeniu tworzą godło Polski.

Zdjęcie przedstawia godło Polski – pracę zbiorową wykonaną przez dzieci w parach. Praca zrobiona jest z dwunastu części – kartek, które po złączeniu tworzą godło Polski.