„Dzień Kolorowej Skarpetki”– Pingwinki

Dzisiejszego dnia obchodziliśmy nie tylko „Pierwszy Dzień Wiosny”, ale także „Dzień Kolorowej Skarpetki”, czyli „Światowy Dzień Zespołu Downa”. Pingwinki przyłączyły się do tej akcji zakładając kolorowe skarpetki nie do pary i w ten sposób okazały symboliczne wsparcie osobom, których dotyczy ta choroba. Z tej okazji rozmawialiśmy na temat odmienności, niepełnosprawności, tolerancji i akceptacji. Celem tego dnia było podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa.

Na zdjęciu znajduje się grupa “Pingwinki” na tle dekoracji z okazji “Światowego Dnia Zespołu Downa”

Na zdjęciu dzieci siedzące w kole na dywanie pokazują kolorowe skarpetki nie do pary

Zdjęcie przedstawia 9 dziewczynek na tle dekoracji z okazji “Światowego Dnia Zespołu Downa”

Zdjęcie przedstawia 8 chłopców na tle dekoracji z okazji “Światowego Dnia Zespołu Downa”

Przejdź do treści