Dzień Chłopaka – Panterki

Siedmiu chłopców siedzi na krzesłach. W tle na ścianie wisi napis Dzień Chłopaka.

W grupie Panterki 30 września odbyły się obchody Święta Chłopców. Tego dnia dziewczynki zaśpiewały gromkie sto lat, złożyły życzenia. Ponadto chłopcy otrzymali medale i dyplomy Superchłopców oraz kolorowy upominek. Serdeczne życzenia dla wszystkich chłopców, tych małych i tych dużych.

Na pierwszym planie zdjęcia chłopiec stoi uśmiechnięty, w ręku trzyma dyplom. W tle inne dzieci przyglądają się na stojącego na środku chłopca.