„Dzień Chłopaka” w grupie Pingwinki

Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy, ponieważ swoje święto obchodzili nasi chłopcy. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla nich niespodzianki, na które musieli zasłużyć wykonując zadania. Nasze jurorki zwracały uwagę na odwagę, mądrość, wytrzymałość i sprawność fizyczną swoich kolegów. Po wykonaniu przez chłopców wszystkich zadań koleżanki jednogłośnie stwierdziły – pokazując uśmiechnięte buźki, że zasługują na miano „super chłopaków” i wręczyły im certyfikaty. Nie zabrakło również tańców i uśmiechów podczas wesołej „sesji zdjęciowej”. Jeszcze raz życzymy naszym chłopcom wszystkiego najlepszego!!!

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci na tle dekoracji z okazji “Dnia Chłopaka”

Na zdjęciu są chłopcy w krawatach i opaskach na głowie z napisem “Super Chłopak”

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas zabaw ruchowych

Na zdjęciu chłopcy wykonują ćwiczenia gimnastyczne

Przejdź do treści