Barwy jesieni, czyli kolorowe drzewa w grupie Niedźwiadki

inbound

Za oknami złota polska jesień, a w naszej sali jesienne drzewa. Dziś dzieci z grupy Niedźwiadki wykonały pracę plastyczną używając plasteliny i szablonu drzewa, nie tylko rozwijały się twórczo ale także doskonaliły precyzję i płynność ruchu rąk, usprawniały prawidłowy nacisk poszczególnych mięśni. Przy okazji utrwaliły nazwy kolorów i wyodrębniły jesienne barwy.

inbound

Chłopcy siedzący przy stoliku naklejają kuleczki z plasteliny na szablon drzewa.

inbound

Grupa dzieci przy stoliku, przyklejają kulki z plasteliny na kartkę z szablonem drzewa.

inbound

Chłopiec w niebieskiej bluzce robi kulki z plasteliny, przed nim kartka z ilustracją drzewa.

inbound

Uśmiechnięta dziewczynka pozuje do zdjęcia ze swoją pracą plastyczną, jesiennego drzewa.

Przejdź do treści