„Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek” w grupie Pingwinki

Dzisiejszego dnia dzieci z grupy „Pingwinki” obchodziły „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”. Był to szczególny dzień, w którym przenieśliśmy się do „Krainy Bajek”. Sala przepełniona była różnymi postaciami bajkowymi, które zachęcały do wspólnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w szeregu aktywnościach wyjętych z kontekstu bajkowego. Rozwijały przy tym sprawność fizyczną i manualną oraz utrwalały wiedzę o postaciach m.in. w zabawie dydaktycznej, „co to za bajka”. Na zakończenie dnia Pingwinki uczestniczyły w wesołej sesji zdjęciowej 🙂

Zdjęcie przedstawia 2 dzieci, które trzymają w ręku ulubione postacie bajkowe, pozują do zdjęcia na tle dekoracji z napisem „Dzień Postaci z Bajek”

Zdjęcie przedstawia chłopca, który pozuje do zdjęcia w ramce z postaciami bajkowymi i napisem „Dzień Postaci z Bajek”

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która pozuje do zdjęcia w ramce z postaciami bajkowymi i napisem „Dzień Postaci z Bajek”

Zdjęcie przedstawia 9 chłopców pozujących do zdjęcia na tle dekoracji z napisem „Dzień Postaci z Bajek”

Zdjęcie przedstawia 9 dziewczynek pozujących do zdjęcia na tle dekoracji z napisem „Dzień Postaci z Bajek”

Przejdź do treści