Pasowanie w grupie Niedźwiadki

inbound

Do grupy Niedźwiadki dołączyli w tym roku nowi koledzy i koleżanki, z tej okazji 28.10.2022 odbyło się ich uroczyste Pasowanie na Przedszkola. Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności i złożyły przysięgę, a nowi koledzy i koleżanki zostali pasowani na przedszkolaka przez panią dyrektor. Po uroczystości dzieci spędziły czas ze swoimi rodzicami przy wspólnym poczęstunku.

inbound

Grupa dzieci pozuje do zdjęcia z nauczycielami i panią dyrektor, trzymając w rękach rożki ze słodyczami.

inbound

Dzieci stoją na scenie, recytują wiersz do mikrofonu.

inbound

Dzieci tańczą w parach, mają opaski z misiami i szarfy z napisem- Niedźwiadek.

inbound

Pani dyrektor pasuje dzieci na przedszkolaka za pomocą dużego ołówka.

inbound

Pani dyrektor wręcza dziecku dyplom pasowania na przedszkolaka.

Przejdź do treści