“Dzień Przedszkolaka” – Panterki

Grupa dzieci i osoby w bajkowych strojach: Elsy, Anny i Olafa pozują do zdjęcia. W tle na ścianie wisi napis "Dzień Przedszkolaka" oraz kolorowe balony.

20 września w grupie Panterki dzieci obchodziły swoje święto. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka panował bardzo radosny nastrój. Podczas wspólnych tańców i zabaw z balonami dzieci miło spędziły czas, a każdy uczestnik zabawy otrzymał “Medal Dzielnego Przedszkolaka” i słodki upominek. Tego dnia odwiedziły nas uśmiechnięte bajkowe postacie: Elsa, Anna i Olaf. Nie mogło zabraknąć wspólnego tańca.

Grupa dzieci i osoby w bajkowych strojach: Elsy, Anny i Olafa pozują do zdjęcia. W tle na ścianie wisi napis “Dzień Przedszkolaka” oraz kolorowe balony.

Dzieci ustawieni są w rzędzie, jeden za drugim, trzymają się za ramiona. Tańczą do piosenki "Jedzie pociąg".

Dzieci ustawieni są w rzędzie, jeden za drugim, trzymają się za ramiona. Tańczą do piosenki “Jedzie pociąg”.

Dzieci siedzą na dywanie, w rękach trzymają żółte balony.